Spelen maakt blij en gelukkig. Dat is het uitgangspunt voor dagen in mijn gastouderopvang. In mijn speelrijke huis en gezellige thuis is alle ruimte om te spelen en plezier te maken. Samen spelletjes doen, creatief bezig zijn en mooie kunstwerkjes maken, even uitrusten en chillen of samen zingen en kletsen; met elkaar bedenken en doen we de leukste dingen!
Natuurlijk is de basis structuur en regelmaat. We starten de dag samen, eten met elkaar, gaan samen naar school en komen samen weer terug, drinken wat en gaan weer verder met wat we zo leuk vinden om te doen. Vaak is dat buiten zijn! We spelen in de tuin of in de speeltuin om de hoek. Wandelen doen we ook, en in vakanties gaan we vaak naar het bos. Lekker het groen opzoeken en alles ontdekken wat daar te vinden is!
Onze dagen maken we samen. Met elkaar overleggen we wat we doen — kinderen hebben de leukste en mooiste ideeën, dus dat komt elke dag goed!
Gastouder Erna in ’t kort:
- Woont samen met man Rudy, dochter Romy, zoon Ruben en 2 kleine hondjes Luna en Doezel.
Tarieven en dagen:
- KOOS adviestarief. Voor meer informatie gelieve contact opnemen met het gastouderbureau.
- Leeftijd opvang: 0 tot 12 jaar
- Opvangdagen: maandag, dinsdag en donderdag
- Max. 6 kinderen per dag (op dit moment plek van 08.30 uur tot 14.30 uur)
Adres
Achterhoekstraat
8124 AM Wesepe
0572 360185
gob@kinderopvangkoos.nl
Inspectierapport
Registratie landelijk register en GGD inspectierapportenLRK nummer
135169240